1163 views 0 comments

Flick Soccer

by on 26/01/2012
 

 

 

Bildiğiniz gibi App Store’da birçok free-kick oyunu var. Dokunmatik ekranların verdiği kullanım kolaylığı ve ekstra eğlence oyun yapımcılarını bu tarz oyunlar yapmaya itiyor. Bunlardan biriside Flick Soccer.

Birçok free-kick oyunu denemiş birisi olarak söylemeliyim ki, Flick Soccer bu tarzda oynadığım en iyi oyun. Grafikleri ve oynanabilirliği, özellikle top hakimiyeti çok iyi yapılmış. Topa vurduktan sonra yön verebilme imkanınızın olmasıda ayrıca güzel.  Tek düzelikten sıyrılarak bizlere birkaç farklı oyun modunda oynama imkanı da sunuyor Flick Soocer. Aşağıda oyun modlarını görebilirsiniz.

 

Quickshot : Hedef 60 saniye süre içinde en yüksek puanı yapabilmek.

Endurance : Mario gibi düşünürsek toplamda 3 canınız var, gol atsanız bile hedefi her kaçırışınızda bir canınız azalıyor. Hedefle beraber bazen ek canları vurarak fazladan şans elde edebilirsiniz.

Challange : oyunun ilerlemeli kısmı. Toplamda 5 aşama var ve yeni aşamaya geçmeniz için belli bir puanı elde etmeniz gerekiyor. 5 aşama az gelebilir fakat göründüğü kadar kolay değil:)

CrossBar : 60 saniye içerisinde amacımız üst kale direğini vurarak en yüksek puanı elde etmek

Smash it : Kısaca anlatmak gerekirse en kısa sürede kale önündeki camları paramparça etmek tek amacınız:)

 

Oyunun Game Center’da bulunuyor olmasıda bir diğer artısı, Arkadaşlarınızda beraber yarısma imkanınızda var.

Flick Soccer şu an iPad, iPhone ve iPod Touch versiyonlarıyla beraber App Store’da kısa bir süreliğine ücretsiz! Kaçırmayın derim..

 

——————–