738 views 0 comments

Angry Birds Space

by on 20/02/2012
 
2009 yılında Rovio tarafından piyasaya sürülen Angry Birds serisi, hepimizin büyük bir zevkle oynadığı bir oyun. İlk olarak iOS ve Android için piyasaya sürülen, Mac App Store ve Chrome Web Browser ile bilgisayarlarımızla da oynama imkani yakaladığımız bu seri ,son olarak Facebook’ta da yerini almıştı. Şu anda üç oyunluk bir seri olan Angry Birds’e 22 Mart’ta bir yeni oyun daha ekleniyor, Angry Birds Space.

Dördüncü sürüm olacak olan Angry Birds Space sizlerinde tahmin ettiği gibi uzayda geçecek bir oyun olacak. Yer çekiminin sıfır olması, ağır çekim halindeki bulmacalar ve ışık hızına ulaşan patlamalar gibi bazı yenilikler içeriyor.

Daha öncesinde Angry Birds ile alakalı çıkan bazı haberler Rovio’nun üç boyutlu bir Angry Birds için çalıştığı yönündeydi, bu nedenle Angry Birds Space  üç boyutlu olarak gelebilir bizden söylemesi 🙂 Zira yeni oyun ile alakalı fazla bir bilginin paylaşılmaması, tanıtım sitesi ve videosunun merak uyandırarak yine hiçbir bilgi vermemesi bu iddaamızı güçlendiriyor. Ayrıca Rovio’un oyun lansmanına büyük önem verdiğini, bu lansmana NASA ve National Geographic ile katılacağınıda söylemeden geçmeyelim.


Aşağıda Angry Birds Space için hazırlanan trailer’ı bulabilirsiniz.

Ayrıca buradan Angry Birds Space web sitesine ulaşabilirsiniz. Sitede herhangi bir içerik yok fakat sitede yer alan söz üç boyutlu Angry Birds beklentimi biraz daha güçlendirdi:)

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=9YZ_yLQadBg

——————–