950 views 0 comments

Assassin's Creed:Recollection

by on 08/04/2012
 


Uzun zamandır elimden bırakamadığım, Ubisoft’un iOS platformu için tasarladığı bir oyun olan Assassin’s Creed: Recollection(AC:R) oyununu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Farklı bir Assassin’s Creed tecrübesi yaşamak isteyenler için iyi bir tercih AC:R. Farklı bir tecrübe diyorum çünkü alıştığımız aksiyon ve gizlilik bu oyunda yok. AC:R,   genel olarak gerçek zamanlı bir board oyunu. Hikaye modunda toplamda 20 görev bulunmasına rağmen, hikaye moduna ek olarak birde online mod bulunmakta. Game Center veya Uplay ile karşınıza rastgele gelecek olan rakibinizi yenerek, oyun içi para kazanabilir, kazandığınız paralar ile yeni kart desteleri alabilirsiniz. Kısaca oyunun işleyişi ile alakalı bilgi vermekte de fayda var;

Hikaye modu yada online modda oynayış değişmiyor, amacınız her iki modda da aynı, oyun başında boş olan üç bölgeden iki tanesinde rakibinizden önce 10’a ulaşmak. Oyuna ilk girdiğinizde size bir kart destesi veriliyor ve bu kart desteleri savaşçılar, yerleşim yerleri vs’den oluşuyor. Oyundan kazandığınız para ile söylediğimiz gibi yeni kart desteleri ile kazanma şansınızı da artırmış oluyorsunuz.
Bu arada belirtmekte fayda var, Assassin’s Creed:Recollection’ı ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.


Oyun ile alakalı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:)

 

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Dy6KNXEiuI0