1152 views 0 comments

iPhone'da Okey Keyfi

by on 02/08/2012
 

 

Bugün sizlere Adikus firmasının iPhone için geliştirdiği Okey oyununu tanıtmaya çalışacağım. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Batak oyununu tanıtmış ve 5 kişiye oyuna ait Prome Code hediye etmiştik. Geleneğimizi bozmuyoruz, Okey oyunu içinde 5 adet Prome Code’u siz değerli ziyaretçilerimize hediye ediyoruz. 🙂 Bununla alakalı duyuruları her zaman olduğu gibi yine Twitter ve Facebook üzerinden sizlerle paylaşacağım, bizi takip etmeye devam edin.

 

Hepimizin bildiği ve severek oynadığı bir oyun Okey. Tek sıkıntısı ise dördüncü bulmanın biraz sıkıntılı bir süreç olması. 🙂 İşte Adikus sizi bu dertten kurtarıyor ve istediğiniz an iPhone’unuzda Okey oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunun en güzel yanı ise yarım bıraktığımız bir oyuna ait bilgilerin hiçbir şekilde silinmemesi. Aradan günlerde geçse, Multitasking menüsünden oyunu kaldırmış bile olsanız, Okey’i başlattığımızda her zaman yarım bıraktığımız oyundan devam ediyoruz.

 

 

Oyunu yapay zekaya karşı oynuyoruz. Fakat yapay zeka diyip geçmeyin, oyunu gerçekten iyi biliyorlar. 🙂 Oyunda gereksiz hiçbir ayrıntı yada karmaşıklık yok. Herşey olması gerektiği gibi sade ve şık bir şekilde tasarlanmış.

 

 

Oyunun sağ üst köşesinde bulunan simgeye tıklayarak oyunu durdurabiliyoruz. Açılan küçük menüyle de yeni bir oyun başlatabiliyor, oyunla alakalı bazı ayarlamalar yapabiliyor yada Okey oyununa ait detaylı bir bilgiye ulaşabiliyoruz. Batak oyununu incelerken de soylemiştik, oyunu bilmenize gerek yok, Adikus detaylı Yardım seçeneği ile oyunu size zaten öğretiyor. 🙂

 

Ayarlar seçeneğinden başlama sayısı ve göstergeyle alakalı bazı ayarlamalar yapabildiğimiz gibi oyuncu isimlerini de değiştirebiliyoruz.  

Adikus sürekli olarak yapay zekaya karşı oynamaktan sıkılan kullanıcıları da düşünmüş olacakki Okey oyununun birde Online versiyonu mevcut. Okey Online, hem ücretsiz hemde universal olarak tasarlanmış. Oyunun indirmek için tıklayınız.

[box]

 

  • $1.99
  • Kategori: Oyunlar
  • Güncellendi: 16 Şub 2012
  • Versiyon: 2.3
  • Boyut: 4.3 MB
  • Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca, Rusça
  • Geliştirici: Adalat Nasibov
  • © 2008-2011 Adikus
  • Gereksinimler: iPhone, iPod touch ve iPad ile uyumlu.iPhone 3.0 Yazılım Güncellemesi gerektirir

[/box]