758 views 2 comments

Mac Legion Uygulama Paketi

by on 14/08/2012
 

Yılın belli zamanlarında bazı Mac uygulamalar için özel bir paket oluşturularak indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Mac Legion tarafından hazırlanmış böyle bir pakete rastlayınca da sizlerle paylaşmak istedim. 

Bu paketin en güzel yanı ise tamamen ücretsiz olması:) Toplamda değeri $45’ı bulan 5 adet uygulama sunuyor ve karşılığında herhangi bir ücret talep etmiyor. Ayrıca aklınızda herhangi bir soru işareti olmasın, bu pakette herhangi bir hile yada dolandırıcılık yok, tamamen güvenli. Fakat elinizi çabuk tutun, bu pakete sahip olabilmeniz için önünüzde sadece 5 gününüz var. Dilerseniz kısaca hangi uygulamalara sahip olacağınıza da kısaca bir göz atalım.

 

Herhangi bir resim üzerindeki renkleri değiştirmenize ve çeşitli efektler vermenize olanak sağlayan yararlı bir uygulama. Mac App Store’da şu anda indirimde ve fiyatı $1,99

Scrambler en basit haliyle bir şifre uygulaması. Bu uygulama sayesinde dosyalarınıza şifreler koyarak güvenliklerini daha da artırabilirsiniz. Mac App Store’daki fiyatı ise $2,99

MacPilot uygulaması ile sisteminizi optimize edebilir ve bazi onarımlar yapabilirsiniz.Uygulama kullanımının ise oldukça basit olması, herhangi teknik bir bilgiye sahip olmadan bu optimizasyon ve onarımları yapabilmenize olanak sağlıyor. Mac App Store’daki fiyatı ise $19,99.

Kullanımı oldukça kolay olay Thumbs uygulaması ile videolarımız için resimler oluşturmamız mümkün. Bunun için tek yapmamız gereken şey bir video şecmek ve uygulamamıza surükleyip birakmak :)Uygulamanın normal fiyatı ise $9,99.

 

 

Wallpaper Wizard uygulaması ile binlerce HD duvar kağıdı ile bilgisayarınızın ekranını istediginiz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamanın Mac App Store’daki fiyati ise $9,99.

Gerçekten kaçırılmaması gereken bir fırsat. Yazının başında da belirttiğim gibi, 5 gün sonra yerini ücretli premium bir pakete bırakacak olan bu ücretsiz pakete sahip olmak için acele edin:)

Bu bağlantıyı kullanarak siteye üye olabilir ve bu pakete ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. 

http://maclegion.com/

  • Emre

    Harika bir haber. Çok çok teşekkürler…

    • sametakca

      Asıl ben teşkkür ederim 🙂