1364 views 0 comments

RADYO, Advanced Radio Player

by on 14/08/2012
 

Bu inceleme yazımızda müzik dinlemekten büyük keyif alan Mac kullanıcılarını çok yakından ilgilendirecek bir uygulama olan “RADYO, Advanced Radio Player”‘ı tanıtacağız. Sonrasında ise yapacağımız çekiliş ile bu uygulamayı 3 ziyaretçimize hediye edeceğiz. Çekiliş ile alakalı tüm detayları inceleme yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Resmi büyütmek için tıklayınız.

RADYO, Advanced Radio Player uygulaması adından da anlaşıldığı gibi bir radyo uygulaması. Mac App Store’da $4,99’a satılan bu uygulama ile 200’den fazla radyo kanalına ulaşmanız mümkün. Tabi bu 200 rakamı sadece Türkiye için. Uygulama dahilinde Türkiye’ye ek olarak 100 e yakın ülke bulunuyor ve tüm bu ülkelerin radyo kanalları ile beraber toplam radyo kanalı sayısı binlere ulaşıyor. Dinlemek istediğiniz radyo kanalı bu binlerin arasında değilse üzülmeyin, uygulamaya yeni radyo kanalları eklemeniz de mümkün. 🙂

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Herhangi bir radyo kanalından dinlemekte olduğumuz şarkıyı sosyal ağlardan arkadaşlarımız ile paylaşma imkanına da sahibiz.  

Resmi büyütmek için tıklayınız.

iTunes’ta yapabildiğimiz gibi, Radyo uygulamasında da çeşitli listeler oluşturmamız mümkün. Bu oluşturduğumuz listelere radyo istasyonları eklemek ise oldukça basit. 

Resmi büyütmek için tıklayınız.

 

Diğer ülkeleri de hesaba kattığımız zaman binlerce radyo kanalının uygulama dahilinde olduğunu belirtmiştik. Bu kadar radyo istasyonu arasından sürekli dinlediğimiz favori radyo kanallarımızı tekrar tekrar bulmamız büyük zaman kaybı. Bu durumdan kurtulmak adına favori radyo kanallarımızı kalp simgesine tıklayarak “Favoriler” kısmına ekleyebiliyoruz.

Resmi büyütmek için tıklayınız.

RADYO, Advanced Radio Player uygulaması ile geçmişte dinledigimiz radyo kanallarına da ulaşabiliyoruz. Binlerce radyo kanalı arasından rastgele bulduğumuz ve beğendiğimiz, fakat listemize eklemeyi unuttuğumuz radyo kanallarını keşfetmek adına gayet yararlı bir özellik.

Resmi büyütmek için tıklayınız.

Uygulama Türkçe ile beraber İngilizceyi de destekliyor. Uygulama ekranımızın sağ alt kısmından uygulama dilini kolaylıkla değiştirebiliyoruz.

Özetlemek gerekirse, RADYO, Advanced Radio Player uygulaması yerli ve yabancı binlerce radyo kanalını kullanışlı bir arayüz ile sizlere ulaştırıyor. Sunduğu özelliklerle de uygulamayi daha kullanılır ve yararli bir hale getiriyor. Eğer Mac’iniz ile radyo dinlemek istiyorsanız gerçekten sahip olmanız gereken bir uygulama. 

[box type=”info”] 3 Kişiye $4,99 değerindeki RADYO, Advanced Radio Player uygulamasını hediye ediyoruz![/box]

Live Wallpaper ve World of Goo’da yaptığımız gibi, bu uygulama içinde bir çekiliş yapacağız. Çekilişi kazanan 3 şansli ziyaretçimize de uygulamaya ait Promo Code’u hediye edeceğiz. Bize Promo Code sağlayan ayni zamanda uygulamanın da geliştiricisi olan Cahit Cercioğlu’na teşekkür ediyoruz.

Çekilişize katılmak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit; Facebook sayfamızı beğenmek ve aşağida linkini bulabileceğiniz, Twitter üzerinden paylaştığımız ilgili iletiyi RT etmek. 🙂 Herkese bol şans!

Facebook sayfamız; http://www.facebook.com/ElmaSokakk

RT etmeniz gereken tweet; https://twitter.com/ElmaSokak/status/235418008485523456/photo/1/large

 

  • $4.99
  • KategoriMüzik
  • Güncellendi: 01 Mar 2012
  • Versiyon: 1.0.1
  • Boyut: 3.6 MB
  • Diller: Türkçe, İngilizce
  • Geliştirici: cahit cercioglu
  • © cahit cercioglu