712 views 0 comments

Bridge Wars İlk Fragman!

by on 30/08/2012
 

Son dönemde Angry Ottoman ve Gravity Project gibi yerli yapımları sizlere tanıtmaya çalıştım. Ülkemizdeki oyun ve mobil sektörlerindeki gelişimin en güzel örnekleriydi bu uygulamalar. Birkaç gün önce ise yine bir yerli yapım olan Bridge Wars adındaki oyuna ait bir video ile karşılaştım ve sizlerle de paylaşmak istedim.

Bridge Wars Eskişehir’de bulunan OB Studios tarafından tasarlanan, şu an yapım aşamasında olan ve mitolojiler arasındaki savaşları konu alan fantastik bir oyun. İsteğe göre hem hikaye modunda, hemde online modda Bridge Wars’ı oynamamız mümkün olacak.

Yabancı yapımları aratmayan, Türkiye’deki oyun sektörünü biraz daha ileriye taşıyan Bridge Wars PC ve Android sistemleri ile birlikte iPad içinde tasarlanıyor. Bizi ilgilendiren kısımda biraz burası aslında, bu kalitede yerli bir oyunu iPad’de oynamak çok keyifli olacaktır. 🙂

Söylediğim gibi Bridge Wars şu anda yapım aşamasında ve önümüzdeki günlerde oyun ile alakalı yeni ayrıntılar gün yüzüne çıktığında sizleri yine haberdar edeceğim. 🙂 OB Studios ekibine başarılar diliyoruz. Bu kalitede yerli yapımlar görmek gerçekten mutluluk verici.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=R4Pn7jIBHgI