589 views 0 comments

Elma Sokak'ın Bir Parçası Olun!

by on 08/09/2012
 

Yaklaşık 9 ay önce kurulan Elma Sokak, bu kısa süre içinde sizlerin sayesinde önemli bir yol katetti. İlk kurulduğunda sadece Apple dünyasına ait teknoloji haberleri ve iPhone-iPad ipuçları paylaşan Elma Sokak, sizlerin geri bildirimleri ile bugün Apple ile alakalı herşeyi bünyesinde barındırmakta. Haberlerden uygulama incelemelerine, ipuçlarından videolu anlatımlara kadar hem Mac, hemde iPhone-iPad kullanan siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olacağına inandığımız her türlü içeriği paylaşmaya çalışıyoruz. Amacımız Apple ürünü kullanan bir kişiye yardımcı olacak her türlü kaynağı Elma Sokak aracılığı ile sizlere sunabilmek. Bu amaç doğrultusunda Elma Sokak’ın bir parçası olmaya ne dersiniz?

Eğer sizde bir Apple kullanıcısıysanız, edindiğiniz tecrübeleri diğer insanlarla paylaşmak istiyorsanız Elma Sokak’ın bir parçası olabilirsiniz! Apple dünyasına ait güncel bir haber, iOS yada OS X kullanıcıları için kılavuz niteliğinde bir yazı, severek kullandığınız bir uygumalanın incelemesini hazırlayın ve bu yazıyı Elma Sokak’ta sizin adınız ile yayınlayalım. 

Gönderilen yazıların yayınlanabilmesi için bazı kriterler var, fakat korkmayın alt alta onlarca kural sıralamayacağım :). Türkçeyi katletmeden, anlaşılır bir dilde yazılan, diğer insanlara yardımcı olabilecek her türlü yazıya açığız. Zaten göndermiş olduğunuz yazılar yayınlanmadan önce uygunluk açısından kontrol edileceği için daha şimdiden sınırlarınızı daraltmak istemiyoruz :).

Belirli sayıda yazınız yayınlandığında ise artık yazdığınız yazıların uygunluk açısından kontrol edilmesini beklemeyeceksiniz. Elma Sokak’ın sürekli bir yazarı olup istediğiniz an yazı ekleyip yayınlayabileceksiniz. 

Eğer sizde Elma Sokak’ın bir parçası olmak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanarak yazmış olduğunuz yazıları bize gönderebilirsiniz. Bu yazı güncelliğini yitirdiğinde hazırladığınız yazıları bize daha rahat ulaştırabilmeniz adına  aşağıdaki formu “Yazı Gönder” başlığı altında ana sayfaya da ekledim. Ayrıca konu ile alakalı sorularınızı iletişim formumuzu kullanarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazı Gönder!

[contact-form-7 404 "Not Found"]