760 views 2 comments

Elma Sokak 1. Yıl Hediye Çekilişi

by on 21/01/2013
 

 

Bir yasinda

 

Elma Sokak’ın birinci yılını doldurması nedeniyle yaptığımız hediye çekilişine aşağıdaki formu doldurarak katılabilirsiniz. Fakat formu doldurmadan önce neden bu bilgileri istediğimizi açıklamakta fayda var.

Bundan önceki tüm hediyelerimizi sizin de bildiğiniz gibi sosyal ağlar üzerinden vermiştik. Fakat verdiğimiz hediye miktarı hiç bu kadar çok olmamıştı. Bu nedenle oluşabilecek karışıklıkları engellemek amacıyla bu çekilişimiz için böyle bir yol seçtik. 🙂 Ayrıca şimdiden belirtelim, mail adresiniz yada form dahilinde gireceğiniz diğer bilgiler hiçbir şekilde 3. şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgileri istememizin sebebi çekilişi kazanan ziyaretçilerimize hediyelerini hiçbir sorun ile karşılaşmadan direk olarak ulaştırabilmektir. Bu nedenle formda doğru bilgiler vermek, çekiliş sonrası hediyenizi alabilmeniz için sizin yararınıza olacaktır. 🙂

Sahip olduğunuz cihazları sormamızın sebebini de şu şekilde açıklayalım; Çekiliş dahilinde hediye edeceğimiz uygulamaların büyük bir kısmı iPhone için tasarlanmış olsada, iPad ve Mac için tasarlanan uygulamalar da mevcut ve iPhone, iPad ve Mac uygulamaları için ayrı çekilişler gerçekleştirilecek. Çekilişe katılan herkesin tek bir hediye hakkı olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda da, sahip olduğunuz cihazlar kısmını doğru doldurmanız önem arz ediyor.

 ÖNEMLİ NOT : Herkesin tek bir çekiliş hakkı vardır.

Güncelleme : Çekilişimize katılım sona ermiştir. Sonuçlar 3 Şubat 2012 tarihinde sitemiz üzerinden açıklanacaktır.

 

Screen Shot 2013-01-21 at 2.21.32 AM

 

 

  • ne zaman açıklanacak?

    • sametakca

      1 Şubat çekilişe katılım için son tarih. Kazananlar ise 3 Şubat tarihinde açıklanacak.