723 views 0 comments

Elma Sokak İle İndirime Giren Uygulamalardan İlk Siz Haberdar Olun!

by on 22/02/2013
 

indirime giren uygulamalar

Elma Sokak yeni bir hizmetle daha karşınızda.:) Bugüne kadar herhangi bir uygulama indirime girdiği zaman bunu sizlere Twitter ve Facebook’tan ulaştırıyorduk. Fakat bu yöntem ile sadece birkaç tane uygulama indiriminden sizleri haberdar edebiliyorduk. Kendimize ait bir sistem olmadığı için de bu paylaşımın öncesi biraz zaman alabiliyordu.

Bugün ise sizlere “İndirimdeki Uygulamalar” sayfamızı takdim etmek istiyorum. Evet, artık kısa süreliğine indirime giren popüler uygulamalara direk olarak sitemizden ulaşabileceksiniz. Ayrıca sadece iPhone ve iPad değil, indirime giren Mac uygulamalarından da haberdar olabileceksiniz!

“İndirimdeki Uygulamalar” sayfamızda kısa süreliğine indirime girmiş olan en popüler 10 iPhone, 10 iPad ve 10 Mac uygulaması listeleniyor. Listelenmiş olan uygulamaların küçük bir icon’una, versiyonuna, fiyat değişimine ve hangi cihaz için geliştirildiği bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek için linke tıkladığınızda ise size daha önceden incelemesini yaptığımız App Shopper uygulamasının web sitesine yönlendiriliyorsunuz. Buradan “Buy Now” diyerek uygulamanın iTunes sayfasına giderek uygulamayı indirebilirsiniz.

Şu anki sistemin tasarım açısından bazı eksiklikleri var, en azından tam istediğimiz seviyede henüz değil. Fakat zamanla tasarım olarakta geliştirileceğini belirtmek isterim.

Kısa süreliğine indirime giren uygulamalara ulaşmak için tıklayınız.