895 views 0 comments

Cooler Master’dan İki Yeni Ürün

by on 28/01/2014
 

Yeni yayın dönemimizde sizlerle şirketlerin yeni ürün ya da şirketle alakalı önemli gelişmeleri paylaştıkları basın bültenlerini de paylaşacagiz. Şu ana kadar hiçbir yazıyı direk olarak almadım ama basın bültenlerinde bir değişiklik yapmayıp, direk olarak şirketlerin yayınladıkları haliyle paylaşacağım. Sonuçta haber olarak değil basın bülteni olarak paylaşacağım, bu nedenle herhangi bir değişiklik yapmak Basın Bülteni adıyla paylaşılacak bir yazıda pek hoş olmaz.

İlk basın bültenimiz Cooler Master’dan. 16 Ocak 2014 tarihinde duyurulan Cooler Master’a ait JAS Mini ve Cube Mini ürünlerine ait basın bültenini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Cooler Master bugün 2 tane yeni portatif standını duyuruyor. JAS mini ve CUBE mini. Aleminyumdan yapılmış olan bu ürünler, akılli telefonlar ve küçük tabletler ile uyumludur.

JAS mini

 

JAS mini cihazınızı yükseltir ve sizin için önemli olan şeylere odaklanmanız için  daha rahat bir açıya konumlandırır. Onun minimalist tasarımı çok hafif olmasını ve seyahat için kompakt kalmasını sağlar.Yüksek kaliteli alüminyum kaplama JAS mini’yi akıllı telefon ya da 8 inç tablet için mükemmel bir arkadaş yapar. JAS mini’nin farklı rengi mevcuttur: Espresso kahverengisi, Gökyüzü mavisi ve Orman yeşili. 

CUBE mini

 

CUBE mini, kumlanmış pürüzsüz bir yüzey ile yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiş kompakt ama sağlam bir standtır. Tarzı olarak herhangi bir üst düzey alüminyum akıllı telefon veya daha küçük tablet ile uyumludur. Evde ofiste ya da mutfak masasında masanın üzerinde akıllı telefon ya da küçük tabletinizi yükseltmek için mükemmel bir arkadaştır. Sert alüminyum gövde katlanabilir, böylece koltuğunuzdan kalktığınız her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz; hafifliği sayesinde çantanızda olduğunu fark etmezsiniz.CUBE mini altında şarj veya bağlantı kablosu için bir yer vardır. Bu ekstra boşluk sayesinde akıllı telefonunuzu veya tabletinizi standın üzerindeyken şarj etmenizi sağlar.