773 views 0 comments

Elma Sokak Oylarınızı Bekliyor!

by on 24/10/2014
 

Elma Sokak 2014 logo-siyah 300

Bu yıl dördüncüsü düzenlemem Bumerang ödüllerine Elma Sokak olarak “En Tarz Blog” kategorisinden adayız. Özellikle son tasarım değişikliğimizden sonra bu kategorinin Elma Sokak için çok daha uygun olduğunu düşünüyorum. Tabii yarışmaya aday olmak işin ilk ve en kolay aşaması. Bundan sonraki iş ise siz değerli okuyucularımıza kalıyor.

Elma Sokak olarak  yarışmanın”En Tarz Blog” kategorisi için oylarınıza talibiz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bizlere oylarınızla destek olabilirsiniz.

Oy verme işlemi ile ilgili olarak; aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfaya telefon numaranızı giriyorsunuz ve o numaraya bir kod geliyor. Aynı sayfaya o gelen kodu girdiğinizde ise oy verme işleminiz tamamlanmış oluyor. Bu noktada belirtmekte fayda var, vermiş olduğunuz telefon numarası hiçbir şekilde kullanılmayacaktır, başka kişilere verilmeyecek ya da sisteme kaydedilmeyecektir. Bunun dışında hiçbir şekilde reklam mesajı da almayacaksınız. Bu sistemin kullanılma sebebi herkesin sadece tek bir kez oy kullanmasını sağlamak.

Şimdiden destek olan, olmayan herkese teşekkürler!