900 views 0 comments

2014 Yılının En İyi iPhone Uygulamaları

by on 11/12/2014
 

 

2014 yılının sonuna ulaşmamızla birlikte, Apple her yıl olduğu gibi bu yıl da App Store’un en iyi uygulamalarını seçti. Listede birçok farklı kategoriden Apple editörleri tarafından seçilmiş uygulamalar bulunuyor. iPad ve iPhone uygulamalarının ayrı ayrı değerlendirildiği bu en iyiler listesine iPhone uygulamalarıyla başlayalım.

2014 Yılının En iyi iPhone Uygulaması – Replay Video Editor

replay video editor iphone

Replay Video Editor, oldukça kısa bir zamanda videolarınızı düzenlemenizi, sıfırdan videolar oluşturmanızı sağlayan ve kullanımı oldukça kolay olan bir uygulama. Uygulama ücretsiz fakat uygulama içi satın alımlar ile yeni araçlara sahip olabilir, Replay Video Editor ile yapabildiklerinizi artırabilirsiniz.

Quik - GoPro Video Editor
Developer: GoPro, Inc.
Price: Free

2014 Yılının En iyi ikinci iPhone Uygulaması – Elevate Brain Training

Elevate-iOS

Elevate-Brain Training; kendinize göre kişiselleştirebildiğiniz antremanlar oluşturarak beyninizi geliştirmenizi sağlayan bir uygulama. Farklı antreman programları sayesinde matematikten konuşma hızınıza kadar kendinizi geliştirmeniz mümkün.

Elevate - Brain Training
Developer: Elevate, Inc.
Price: Free+

 

2014 Yılının En iyi iPhone Oyunu – Threes!

threes! iphone

2014 Apple Tasarım Ödülü‘nün de sahibi olan Threes!; benim de oldukça sevdiğim ve sitede de incelemesine yer verdiğim bir uygulama. Oyunla alakalı detaylı bilgi sahibi olmak isteyenleri şöyle alalım.

Threes!
Developer: Sirvo LLC
Price: 3,49 €

2014 Yılının En iyi İkinci iPhone Oyunu – Leo’s Fortune

1_leos_fortune

Threes! gibi Leo’s Fortune’da 2014 Apple Tasarım Ödülü’nün sahibi olmuştu. Leo adında tüylü ve bıyıklı bir karakteri kontrol ettiğimiz bu oyunda çalınan altınlarımızın peşine düşüyoruz ve kendimizi sürükleyici bir maceranın içinde buluyoruz. Mekan tasarımlarının ve müziklerin oldukça başarılı olduğu Leo’s Fortune denemeniz gereken oyunlardan.

Leo's Fortune
Developer: 1337 & Senri LLC
Price: 5,49 €

2014 yılının dereceye giremeyen diğer en iyi iPhone uygulamalarına da hızlıca bir göz atalım. Bu liste tamamen uygulamaların App Store Türkiye’deki başarısına bağlı olarak hazırlanıyor. Listeye baktığınız zaman Kaave Falı gibi bir uygulamanın Apple tarafından yılın en iyileri arasında gösterilmesini yadırgamayın. 🙂