892 views 0 comments

2014 Yılının En İyi iPad Uygulamaları

by on 12/12/2014
 

Apple editörleri tarafından seçilen yılın en iyi uygulamalarına iPad uygulamaları ile devam ediyoruz.

2014 Yılının En iyi iPad Uygulaması – Pixelmator

Pixelmator-iPad-main

Uzun bir süredir Mac kullanıcılarına hizmet veren Pixelmator uygulaması, OS X platformunda oldukça başarılı işler gerçekleştirmiş ve birçok ödülün de sahibi olmuştu. 2014 yılı içerisinde uygulamanın iOS versiyonunu çıkaran Pixelmator Team bu platformda da işinin hakkını vermiş. Pixelmator fotograflarımızı detaylı bir şekilde düzeltebileceğimiz ve hatta sıfırdan oluşturabileceğimiz bir uygulama. Tek dezavantajı ise yüksek olan fiyatı.

Pixelmator
Developer: Pixelmator Team
Price: 5,49 €

 

2014 Yılının En iyi ikinci iPad Uygulaması – Storehouse

ipad05

2014 Apple Tasarım Ödülü’nün de sahibi olan Storehouse, elinizde bulunan fotoğraf, video ve resimler ile oldukça hoş bir tasarım ile hikayeler oluşturmanızı sağlıyor.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

2014 Yılının En iyi iPad Oyunu – Monument Valley

screen480x480-2 screen480x480-3

App Store’da sizlerin de bildiği gibi onbinlerce oyun bulunmakta. Bunların birçoğu da birbirlerinin kopyası niteliğinde. Bu kadar bolluğun (kuru kalabalık) içerisinde özgün ve kaliteli bir oyun bulmak ise oldukça zor. Fakat Monument Valley kendine has oyun yapısı, grafikleri ve hatta ses efektleriyle tüm bu oyun kalabalığından sıyrılmayı başarıyor. Storehouse gibi 2014 Apple Tasarım Ödülünün sahibi olan Monument Valley bir bulmaca oyunu. Geometrinin eşsiz gücünü kullandığımız bu oyunda amacımız bir noktadan dıger bir noktaya ulaşmak fakat bunu başarmak hiç kolay değil.

Monument Valley
Developer: ustwo Games Ltd
Price: 4,49 €+

 

2014 Yılının En iyi İkinci iPad Oyunu – World of Tank Blitz

screen640x640

Diğer platformlardan tanıdığımız ve büyük başarılarına tanık olduğumuz World of Tanks, aynı ilgiyi iPad’te de görüyor Apple editörleri tarafından yılın en iyi ikinci oyunu olarak seçiliyor.

World of Tanks Blitz

2014 yılının dereceye giremeyen diğer en iyi iPad uygulamalarına da hızlıca bir göz atalım.