Hakkımızda

 

 [embedplusvideo height=”343″ width=”560″ standard=”http://www.youtube.com/v/2yKli49FbOg?fs=1″ vars=”ytid=2yKli49FbOg&width=560&height=343&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=” id=”ep4736″ /]

Elma Sokak, Apple ve ürünleri ile ilgili bilgi ve tecrübelerin diğer insanlara yardımcı olabilmesi adına 2012 Ocak ayında açılan kapsamlı bir blog sitesidir. 

Sitemizde, internetteki Apple ile ilgili haberlerin tarafımızca yorumlanıp derlenmiş hallerine ulaşabilir, bu sayede, Apple ile ilgili güncel haberleri takip edebilrsiniz.  Ayrıca iPhone, iPad ve Mac ‘in kullandığı veya kullanmayı planladığı teknolojiler hakkında yalın bir dille anlatılmış yazılarımıza “İncelemeler” bölümünden ulaşabilrsiniz. “İpuçları” kısmında, iPhone iPad ve Mac kullanımınızı kolaylaştıracak ve daha keyifli hale getirecek bazı minik ipuçlarına göz atabilirsiniz. “Uygulamalar” kısmında, İphone ipad ve mac de kullanabileceğiniz, tarafımızca kullanıp beğendiğimiz ve sizlerle paylaşmak istediğimiz uygulamalara ulaşabilrsiniz.  Ve son olarak sitemize eklemiş olduğumuz “Mac 101: Acemiler için Mac” bölümünde, yeni Mac kullanıcıları için hazırladığımız videolara ulaşabilir, kolay ve keyifli bir biçimde Mac becerilerinizi geliştirebilrsiniz.  

Yayınlanan tüm yazılar, büyük bir titizlikle derleniyor. Haberlerin doğruluğundan emin olmaya çalışılıyor, gerekli referanslar asla göz ardı edilmiyor. Mac 101: Acemiler için Mac bölümünde yer alan kullanım önerileri, zaman kaybı göz edilmeksizin videolar ile destekleniyor, bu sayede siz kullanıcalarımıza takip etmesi kolay ve kısmen daha keyifli olanaklar sunuluyor. İçeriklerinin kalitesinin yanı sıra, kullanıcıyı yormayacak ve göze hitap edecek tasarımı üzerinde de büyük bir özenle çalışılıyor. 

Basında Elma Sokak

Elma Sokak’a Chip dergisinin Ağustos 2012’de yayınlanan sayısında, Ayın Web Siteleri bölümünde “Editörün Seçimi” olarak yer verilmiştir . Bize bunu layık gören Chip editörlerine şükranlarımızı sunuyoruz, bu seçimin haklı gururunu yaşıyoruz. Bize destek veren herkese teşekkürler 🙂

[quote]

Elmasokak.com Apple ürünleri uzerine henüz alti ay önce kurulmuş başarılı bir web sitesi. Tasarım bakımından oldukça iddaalı olan site, aynı iddaayı içeriğine de yansıtıyor. Apple odaklı haberler, iPhone, iPad, Mac uygulamalarına ve incelemelerine yer veren site Mac 101 başlığı altında Mac kullanmak isteyen yeni başlayanlara da hzimet sunuyor. Elmasokak.com, mutlaka göz atmanız gereken sitelerden.

[/quote]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________

Sitemiz, yasalara ve telif haklarına saygılı olmayı ilke edinmiş olup5651 nolu yasada adı geçen “yer sağlayıcı” konumundadır. Yasaya göre site yönetimi sitede yer alan hukuka aykırı ıçerikler için “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Bu nedenle sitemizde hukuka veya telif haklarına aykırı bir içerik gördüğünüzde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.